Föremål som liknar mapp med litografier
8519 Mapp
med litografier, diverse
Såld: 300 kr
Såldes den 21 februari 2022
9214 Mapp
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2019
8151 Mapp
med litografier, efter Olof Rudbeck
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 november 2017
8039 Mapp
Såld: 2.000 kr
Såldes den 30 oktober 2017
5021 Mapp
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 juni 2017
6290 Mapp
med litografier
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 februari 2016
1484 Mapp
med litografier/etsning, bland annat Louis Bastin
Såld: 300 kr
Såldes den 25 januari 2016
8468 Mapp
Såld: 600 kr
Såldes den 9 mars 2015
7022 Mapp
med litografier, Fedor Vaic
Såld: 350 kr
Såldes den 20 oktober 2014