Föremål som liknar mapp med litografier

Vi hittade över 2 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8519 Mapp
    med litografier, diverse
    Såld: 300 kr

    Såldes den 21 februari 2022
  • 9214 Mapp
    Såld: 500 kr

    Såldes den 29 april 2019
  • 8151 Mapp
    med litografier, efter Olof Rudbeck
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 27 november 2017
  • 8039 Mapp
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 30 oktober 2017
  • 5021 Mapp
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 19 juni 2017
  • 6290 Mapp
    med litografier
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 1 februari 2016
  • 1484 Mapp
    med litografier/etsning, bland annat Louis Bastin
    Såld: 300 kr

    Såldes den 25 januari 2016
  • 8468 Mapp
    Såld: 600 kr

    Såldes den 9 mars 2015
  • 7022 Mapp
    med litografier, Fedor Vaic
    Såld: 350 kr

    Såldes den 20 oktober 2014